Kurumsal

KURULUŞUMUZ
IDUNA , 1959 yılında Danimarka’da kurulmuş, şu anda faaliyetlerini Dünya’nın 28 ülkesinde başarı ile sürdüren, ürünlerinin yüksek kalitesini en son teknoloji ile donatılmış araştırma-geliştirme “ ARGE “ laboratuarı ve tecrübeli teknik kadrosu ile sağlayan bir “ temizlik ve hijyen sistemleri “ üreticisidir. IDUNA ürünleri Danimarka, Finlandiya, Norveç, Tayvan, Çin, İskoçya ve Türkiye’deki fabrikalarda IDUNA LİSANSI ALTINDA , ana laboratuvarın ve uzman mühendislerin denetim ve desteği ile üretilmektedir.
IDUNA ürünlerinin yüksek kalite standartları, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile onaylanmıştır. Danimarka gibi çevre konusunda çok duyarlı olan bir ülkede faaliyette bulunan IDUNA sadece çevreye saygılı hammaddeler kullandığı için ISO 14001 Çevre Standartları belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu nedenle tüm IDUNA ürünleri doğaya duyarlı ve saygılıdır.
Iduna, 1996 yılından beri Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. Önceleri , yurt içi ve yurt dışı pazar araştırması ve tüketici eğilimlerinin tesbiti amacıyla bitmiş ürünlerin Danimarka’dan ithal edilmesi ve endüstriyel pazara sunulması ile başlayan faaliyetlerimiz, 1998 yılı başından itibaren seçilmiş ürünlerin en son teknolojinin uygulandığı tesislerimizde , IDUNA lisansı altında üretimi, yurt içi ve yurt dışı satış ve pazarlaması ile devam etmektedir.
Iduna, kuruluşundan günümüze kadar gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında oluşturulan bayilik sistemleri ile dünyanın ve Türkiyenin pek çok bölgesine ulaşmış; yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke edinen deneyimli satış kadrosu ile endüstriyel temizlik ürünleri pazarında saygın bir yer kazanmayı başarmıştır.