Kurumsal

GENEL BİLGİLER
"IDUNA" Kuzey efsanesinde temizlik sembolüdür. Temizlik ve hijyen konusundaki bilgi birikimi ve deneyimimiz, geniş ürün yelpazemiz, güçlü laboratuar desteği ve gelişmiş AR-GE kadromuz, Türk Endüstrisine IDUNA ile sunulmaktadır.
Ürün yelpazemizde ağırlıklı olarak ;

Hastaneler, oteller, okullar, fabrikalar, gıda işletmeleri , profesyonel ve endüstriyel mutfaklar , restoranlar , askeri birlikler , demir deniz ve hava yolları şirketleri , Çamaşırhaneler , süper ve hipermarketler ; gibi toplu kullanım yerlerine yönelik hizmet veren yüksek kaliteli endüstriyel temizlik ürünleri yer almaktadır.
Çamaşır, mutfak, genel temizlik, yer bakımı, halı bakımı, el ve vücut hijyeni, endüstriyel ürünler, gıda hijyeni ürünleri, denizcilik ürünleri ; gibi farklı gruplar altında toplanan 200'ün üzerinde temizlik ve hijyen ürünlerinin tümü IDUNA’nın geliştirdiği çok özel formüller ile, Danimarka’lı uzmanlar tarafından yönlendirilerek üretilmekte ve her parti üretimden alınan örnekler yine Danimarkalı uzmanların onayı alındıktan sonra piyasaya verilmektedir.
  • Mutfak grubunda yer alan bulaşık makinası deterjanı ve parlatıcısı gibi ürünlerimizin kullanımını ekonomik olarak ayarlayan : dozaj pompaları
  • Ortam hijyeni için gerekli olan : merkezi temizlik sistemleri
  • Küçük ortamlar için gerekli olan : İnject temizlik sistemleri
  • Eleman hijyeni için gerekli olan : otomatik el temizleme sistemi
Diğer ihtiyaçlar için gerekli olabilecek tüm sistemlerin montajı ve teknik bakımlarını yapabilmek üzere her türlü eğitim verilerek bayi ve müşterilerimize hızlı ve kalıcı hizmet vermekteyiz.